Aybastı Onur Kent Slogan

Proje Bilgisi

Yerleşik düzene geçildiğinden beri insanlar hep bir arada yaşama ihtiyacı hissettiler. Birlikte zorluklara karşı geldiler, sevinci paylaştılar. Bu birliktelik duygusundan ilham alan Aybastı Onur Kent; sevdikleriyle bir arada yaşamak isteyenlerin, aynı mahallede bir kapı komşusu kadar yakın olma hayalini gerçekleştiriyor.

 

Blokların şehre kuş bakışı oluşu ve samimi mahalle kültürünü yansıtmanın yanı sıra bir arada yaşamak isteyen geniş aileler için de huzurlu ve ferah bir ortam sağlıyor.

 

Estetik, Şeffaflık, Detaycı Proje ...

Aybastı Onur Kent projemizi hazırlarken esneklik, şeffaflık, serbestlik, insan ve insanın doğayla ilişkisi genel konseptimizin temel prensiplerini oluşturdu. Yapımızı en ufak detaylarına kadar genel konseptimize sadık kalarak tasarlamaya ve mimarinin bilinen problemlerine yeni yanıtlar aramaya gayret ettik.

 

Şehrin Gürültüsünden Uzak , Şehre Yakın Yaşamak ...

İşten çıktığınızda göz açıp kapatıncaya kadar şehrin tüm olumsuzluklarını geride bırakıp araya mesafe koyabileceğiniz… Sabahlarıysa işinize kolaylıkla ulaşabileceğiniz… İçinde yaşamaktan büyük keyif alacağınız… Ve tabi ki doğayla iç içe yaşayabileceğiniz bir yaşam alanıdır Aybastı Onur Kent.